Matsalsgrupp

792417

MATGRUPP, 7 dlr., 1900-talets senare del, fanerade i ek, bestående av stolar 6 st., klädda i Baker-tyg, matbord med 2 iläggsskivor á 50 cm, bordets höjd ca 73, 140x95 cm, totallängd 240 cm, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, 2 lösa sarger medföljer

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 17

Matsalsgrupp

Budhistorik (11 bud)
6052348
2 400
6052345
6052343
6051610
650
6049804
600

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.