Göran Folcker oljemålning

792404

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Motiv med husvagnar, signerad, olja på duk, ca 35x100 cm

Rum 6

Göran Folcker oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6049203
1 700
6050548
1 600
6049203

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.