KA Perhrson

792395

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Clavecin", signerad och daterad 62, HC 33/40, färglitografi, ca 35x56 cm

PROVENIENS:
Galerie Burén

Gulnader

Fack 46

KA Perhrson

Budhistorik (1 bud)

6038448
2020-07-03 12:30:05

2020-07-08 kl 12:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.