Stig Slas Claesson färglitografi

792393

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, signerad och daterad -80, 317/375, färglitografi, 47x62 cm

Fack 21

Budhistorik (24 bud)
6051771
1 800
6051765
1 700
6038641
1 600
6051760
1 600
6038641

Slutpris SEK:
1 800
186 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.