Sidobord ett par

792383

SIDOBORD, ett par, 1900-talets senare hälft, teak, höjd ca 48cm, bredd, ca 64cm, djup ca 42cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Sidobord ett par

Budhistorik

2020-07-18 kl 12:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.