Rökbord

792379

RÖKBORD, 1920/30-tal, fanerat, skiva med intarsia under glasskiva, hyllplan, låda, skåp, nyckel finns, höjd ca 56 cm, bredd ca 56 cm, djup 56 cm

Slitage, märkrn, fanérbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Rökbord

Budhistorik (4 bud)

6063461
450
6064726
6063461
6063009

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.