Oidentifierad konstnär

792377

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, signerad, värdshusscen, olja på duk, höjd ca 59 cm, bredd ca 79 cm

Konst, Äldre måleri, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
6063663
450
6063431
6052760
6060763
6052760

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.