Ljuskrona 1900-tal

792375

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, fem ljusarmar, mässing, höjd ca 47 cm exkl. upphängning, diameter ca 47 cm

Bruksslitage, Funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

6070461
6060740

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.