Sideboard teak

792372

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, 5 lådor samt 2 dörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 80, 183x42 cm

Bruksslitage, repor, märken, smärre fanérskada vid dörren, en lås skadad, fuktfläck

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (8 bud)
6054650
6061419
3 800
6054650
3 600
6061417
3 400
6054650
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.