Oscar Reutersvärd

792368

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (4), omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, nr 74/120, litografier, bladmått ca 54x35 cm

Tavelvagn 2

Oscar Reutersvärd

Budhistorik (10 bud)
6050731
6050499
6050727
950
6050499
900
6050642
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.