Nils Emil Lundström

792357

NILS EMIL LUNDSTRÖM, (1865-1960), figurin, keramik, i form av fåglar, Rörstrand, 1900-talets första hälft, märkt Rörstrand NLE, höjd ca 15,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 12

Nils Emil Lundström

Budhistorik (5 bud)
6063339
500
6064666
500
6063339
6063079
6060072

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.