Matgrupp gustaviansk stil

792346

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 7 delar, skuren dekor, lösa stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm, höjd bord cm 74 cm, diameter bord ca 110 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
6071225
850
6069909
6069908
750
6069472
700
6069358
600

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.