Fåtölj ett par

792330

FÅTÖLJ, ett par, 1900-talets senare hälft, skuren dekor, lös plymå, sitthöjd ca 44 cm, bredd ca 93 cm

Bruksslitage, något solblekt klädsel

Möbler, Fåtöljer, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Fåtölj ett par

Budhistorik (6 bud)
6067150
6067096
750
6063014
700
6065626
700
6063014

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.