Serveringvagn

792312

SERVERINGSVAGN, 1940-tal, bricka i bemålad plåt (1800-tal), björkfanér, på hjultrissor, höjd 58,5, 56x40 cm

Fanérskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Serveringvagn

Budhistorik (6 bud)
6051239
600
6049775
550
6047879
500
6045657
450
6044998

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.