Fönsterlampor mässing

792287

FÖNSTERLAMPOR, 2 par +1+1, 1900-talets andra hälft, bl a Hans Agne Jakobsson, mässing, 10-17 cm

Smärre fläckar o slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 1

Fönsterlampor mässing

Budhistorik (20 bud)
6051459
1 600
6051454
6051420
1 400
6050878
1 300
6050581

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.