Björn Wiinblad tallrikar

792276

BJÖRN WIINBLAD, tallrikar, parti (15), med olika motiv och storlek, bestående av: 8 st ur serien "Aladin", 4 st jultallrikar i glas, 3 st Rosenthal

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 2

Björn Wiinblad tallrikar

Budhistorik (11 bud)
6059738
6059736
900
6059734
6059726
750
6059401
700

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.