Bordsgarnityr

792272

BORDSGARNITYR, 3 dlr., skifte 18-1900-tal, majolika, höjd ca 24-48 cm

Visst slitage

Klockor/Ur

Monter 6

Bordsgarnityr

Budhistorik (17 bud)
6060658
2 400
6058144
6060656
6058144
6060654
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.