Peter Kurbatov oljemålning

792268

PETER KURBATOV (Ryssland, 1900-tal) Kustmotiv, signerad samt daterad 1949, olja på duk, ca 81x90 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Peter Kurbatov oljemålning

Budhistorik (35 bud)
6053485
10 500
6052954
10 000
6053484
10 000
6052954
9 000
6053482
8 800

Slutpris SEK:
10 500
1 079 EUR, 1 230 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.