Laris Strunke

792267

LARIS STRUNKE (född 1931): "LJUS STRAND ", signerad Laris Strunke, olja på duk, ca 95x138 cm

Rum 8

Laris Strunke

Budhistorik (4 bud)

6059248
6050052
6049270
6048319

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.