Angelica Wiik litografi

792245

ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 209/290, ca 58,5x43 cm, oramad

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (20 bud)
6051170
6051169
1 400
6051165
1 300
6051160
6051161

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.