Movado reseur

792241

MOVADO, reseur, gulddoublé / läder, Ermeto, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 947, längd 40-60 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lädret med skador

Klockor/Ur

Movado reseur

Budhistorik (11 bud)
6051069
1 300
6049982
6051068
6049982
6051067
950

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.