Peter Freudenthal oljemålning

792236

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "SUZ", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1975, akryl på duk, ca 120x100 cm

UTSTÄLLNINGSETIKETT: Galerie Aronowitsch 1975

Tryckmärke

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 8

Peter Freudenthal oljemålning

Budhistorik (44 bud)
6060633
13 500
6060631
13 000
6060623
12 500
6060619
12 000
6060622
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 388 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.