Damskrivbord

792222

DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, med låda, gustaviansk stil, mahogny och teak, handtag och dekorativa beslag i mässing, höjd ca 97 samt 95x58 cm

FAnérkador, låset saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Damskrivbord

Budhistorik (1 bud)

6046444
2020-07-06 12:52:41

2020-07-09 kl 16:03
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.