Jonne Bergström

792218

JONNE BERGSTRÖM (Örnsköldsvik, 1915-1987): "Siesta", signerad Jonne Bergström, olja på duk, ca 62x93 cm

Rum 8

Jonne Bergström

Budhistorik (1 bud)

6054930
2020-07-09 23:16:08

2020-07-12 kl 14:27
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.