Väggur

792210

VÄGGUR, sk lodregulator, nyrenässans, Märkt "GB", fanerad, mörkbetsade dekordelar, pendel,1 par lod, höjd ca ca 128, 36x20 cm

Bruksslitage, lös list, glas saknas, lod med bulor, nyckel finns ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Väggur

Budhistorik (5 bud)
6063000
500
6062282
450
6060710
6054111
6053102

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.