Matbord vitlackerat

792195

MATBORD, samtida, vitlackerat, höjd ca 72, diameter 150 cm

Slitage, skador

Möbler, Matbord

Matbord vitlackerat

Budhistorik (4 bud)

6057166
450
6056942
6056727
6047301

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.