Carl Gabriel Wadell oljemålning

792187

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Kutiserande par, signerad och daterad C G Wadell 1893 kopia efter, olja på duk, ca 128x80 cm

Dukskador, hål och färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (1 bud)

6056775
2020-07-10 23:46:53

2020-07-11 kl 10:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.