Bordspendyl Louis XVI-stil

792183

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av musan Terpsichore, höjd ca 46 cm, nyckel o pendel finns

Urtavla med emaljskador

Klockor/Ur

Bordspendyl Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
6057323
6056203
850
6056088
6055000
750
6053985
700

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.