Glasdörrar från Apotek

792172

GLASDÖRRAR (5) 1900-talets mitt, från ett "Apoteket Kronan", 3 med träram samt 2 extra glas, de med ram ca 56x51 cm

Kantnagg på de extra glasen, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Glasdörrar från Apotek

Budhistorik (7 bud)
6059290
600
6059289
550
6059288
500
6059000
450
6057337

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.