Väggpendyl

792165

LODREGULATOR, nyrenässans, mahognyfanér, svärtade detaljer, vitemaljerad urtavla, lod pendel samt vev finns, längd ca 135 cm

Urtavla med krackeleringar, skador och slitage

Klockor/Ur

Väggpendyl

Budhistorik (12 bud)
6058274
950
6057325
900
6057325
750
6054634
700
6054634
600

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.