Carina Berg Purple

792158

CARL WILHELM KLINGSPOR (född 1975): "Untitled"(Carina Berg, Purple)" - ur serien Talking Heads, signerad,numrerad och daterad a tergo Carl Wilhelm Klingspor 2008, 2/3, C-print monterad på aluminium, 70x50 cm. Upplaga 3 ex.

UTSTÄLLD: Galleri Jonas Kleerup, Stockholm 2008

Fotografi, Konst, Nutida, Nutida

Carina Berg Purple

Budhistorik (4 bud)

6056383
6056380
6056284
6055837

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.