Byrå empire

792156

BYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, vitmålad, höjd ca 94, 110x53 cm

Senare bemålad, slitage, saknar nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Byrå empire

Budhistorik (8 bud)
6057608
1 400
6057398
1 300
6056996
6054449
6053483
700

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.