Skulptur Afrika

792154

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren samt kalkad och svärtad, höjd ca 90 cm

Torrsprickor, slitage

Etnografica

Hylla 3

Skulptur Afrika

Budhistorik (9 bud)
6060338
650
6059745
600
6059891
600
6059745
550
6058807
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.