Tavla Per Kirkeby

792130

PER KIRKEBY (Danmark,1938-2018): "Havnen", signerad och daterad P.K -83, 1/24, akvatint, kallnål samt färgträsnitt, ca 85 x 65 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tavla Per Kirkeby

Budhistorik (11 bud)
6063927
18 000
6062874
15 500
6058712
15 000
6058711
14 000
6058700
12 000

Slutpris SEK:
18 000
1 850 EUR, 2 108 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.