Matsalsmöbel gustaviansk stil

792129

MATSALSMÖBEL, 11 dlr., bemålad, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av 10 stolar, matbord med 3 iläggsskivor med sarg á 55, höjd ca 74, 120x120 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Matsalsmöbel gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
6052423
21 000
6052216
20 000
6052216
17 500
6052071
17 000
6052071
15 500

Slutpris SEK:
21 000
2 159 EUR, 2 459 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.