Iron

792100

IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad, bladmått ca 62x44 cm, oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Fack 42

Iron

Budhistorik (13 bud)
6052464
6052525
6052464
1 900
6052310
1 800
6052462
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.