Joakim Allgulander

792095

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Chandelier, signerad Joakim Allgulander, numrerad 183/240, litografi, bildmått ca 67x48 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 54

Joakim Allgulander

Budhistorik (4 bud)

6051535
450
6051685
6051535
6039123

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.