Matgrupp

792088

MATGRUPP (5) 1 bord, 4 stolar, 1940-tal, enligt uppgift tillverkad i Roslagen, lackad furu

Några stolsryggar med lagningar, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Matgrupp

Budhistorik (4 bud)

6052700
600
6052699
6045688
6041490

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.