Kökssoffa 1900-talets senare hälft

792085

KÖKSSOFFA, 1900-talets senare hälft, senare målning, längd ca 135 cm, sitthöjd 44 cm, djup ca 50 cm

Ommålad, bruksslitage

Möbler, Soffor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (20 bud)
6069515
6069513
1 400
6069511
1 300
6069505
6069497

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.