Skåp med överdel 1800-tal

792083

SKÅP MED ÖVERDEL, 1800-tal, 2-delad, fanér i alm, svärtade detaljer, 3 lådor i sarg, höjd ca 208, 127x44 cm

Slitage, märken, bruksspår

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp med överdel 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
6064971
3 600
6064912
3 400
6064961
3 400
6064912
3 200
6064959

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.