Servisdelar Lena Linderholm

792068

LENA LINDERHOLM, assietter, 8 st, skål, skålar, 6 st, 1900-talets slut, polykrom dekor, diameter ca 21/ 32/ 14,5 cm

Ngn enstaka glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 13

Servisdelar Lena Linderholm

Budhistorik (19 bud)
6054428
1 300
6052958
6054426
6052958
6054288

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.