Lars Norrman färglitografi

792066

LARS NORRMAN (1915-1979): Badande kvinnor, signerad och numrerad Lars Norrman 152/210, grafiskt blad, ca 45x65 cm

Tavelvagn 2

Lars Norrman färglitografi

Budhistorik (5 bud)
6052466
500
6049392
450
6047724
6045215
6042499

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.