Nils Zetterberg oljemålning

792056

NILS ZETTERBERG (1910-1986): Kvinnoporträtt, monogramsignerad samt daterad 44, olja på duk uppsatt på pannå, ca 45x37 cm

Rum 5

Nils Zetterberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6054885
6050539

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.