Oidentifierad konstnär

792054

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 1800-talets andra hälft, Motiv med sittande äldre kvinna, olja på duk, ca 29x24 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
6053079
650
6049699
600
6042561
550
6041733
500
6040871

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.