Oidentifierad konstnär

792050

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, Marint motiv, olja på duk, dubblerad, ca 60x71 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (9 bud)
6054586
2 800
6053906
2 600
6054579
2 600
6053906
6052854
1 600

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.