Edouard Drouot

792047

EDOUARD DROUOT (1859-1945), efter: Venus och Amor, brons, plakett med inskription "Espieglerie par Drouot ", bredd 33, djup 26, höjd 72 cm inkl. grön marmorsockel

Lagning, sockel med nagg

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Edouard Drouot

Budhistorik (35 bud)
6053582
8 600
6053581
8 400
6053572
8 200
6053567
8 000
6053563
7 800

Slutpris SEK:
8 600
884 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.