Flaska supkoppar, t'ändare Skultuna Bruk

792036

PIERRE FORSELL, flaska, supkoppar, 4 st, tändare Skultuna, mässing, tändaren i förgylld mässing, signerade, höjd ca 3, 11 resp 17 cm

Metall

Monter 9

Budhistorik (4 bud)

6060189
550
6057333
500
6049881
450
6049881

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.