Stolar

792031

STOLAR (4) empirestil, tidigt 1900-tal, björk, stoppad sits med senare textil klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar

Budhistorik (3 bud)

6060590
6060320
6047943

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.