Brasskärm jugend

792030

BRASSKÄRM, omkring 1900, jugend, fanérad i mahogny, dekor av gyllenläder, höjd ca 110, 75x20,5 cm

Smärre ytskador, lagning

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Brasskärm jugend

Budhistorik (5 bud)
6053267
500
6053120
450
6053120
6049430
6042223

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.