Takkrona mässing

792019

TAKKRONA, 1900-talets mitt, 8-armad, mässing, höjd ca 65, diameter 70 cm

Skärmar m skador

Belysning, Taklampor

Rum 12

Takkrona mässing

Budhistorik (1 bud)

6052773
2020-07-09 00:08:28

2020-07-09 kl 11:21
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.